Product was successfully added to your shopping cart.

Niečo o mne

O nás

Viac o anafiori.sk

Volám sa Anita a plním si svoj sen, sen pracovať s kvetmi a chodiť s radosťou do práce. Tak by som sa stručne charakterizovala. Ak to mám rozviesť, tak som obyčajné dievča z dediny zo stredného Slovenska, ktoré prešlo rôznymi nudnými administratívnymi pracovnými pozíciami, kým si uvedomilo, že ju ťahá len jedno... a to práca s kvetmi a kreatívna tvorba. Kvetinové aranžmány, výroba kytíc a úsmevy na tvárach zákazníkov, sú terajšou mojou najväčšou radosťou a zadosťučinením.

Viac o anafiori.sk

Od malička som rada tvorila, tvorivosť sa ďalej rozvíjala a dnes je to moja najväčšia silná stránka. Už roky sa venujem kreatívnej tvorbe a to tvorbe plienkových tort a vencov na uvítanie bábätiek, tvorbe sladkých „kinderkových“ tort a kytíc pre najmenších i dospelých, tvorbe osuškových tort pre všetkých k sviatku, alebo len tak z lásky. Výzvy mám rada a posúvajú človeka dopredu, preto sa snažím vždy splniť túžby a priania zákazníka, a tak mojimi rukami tiež vznikajú „krabičky pre novomanželov“, veľké osvetlené písmená z umelých kvetov a rôzne vence na dvere. Moje doterajšie aranžmány a tvorbu si môžete pozrieť v e-shope a dostupné veci získať/objednať.

Kvety, floristika, aranžmány... k tým ma to ťahalo roky až kým som v roku 2016 absolvovala floristický kurz „Základy aranžovania“ a dopĺňala si prax a skúsenosti v kvetinárstvach. No rok 2017 je rokom uskutočnenia mojich snov a pracovných cieľov. Vznikla moja značka ANAFIORI, pod ktorou predávam čerstvé rezané kvety, črepníkové kvety, letničky, trvalky, aranžujem kytice, boxy a aranžmány pre rôzne príležitosti /svadby, oslavy, kary/, sviatočné, smútočné, svadobné kytice, aranžmány do interiérov a exteriérov.

Viac o anafiori.sk

Neustále dopĺňam svoje vedomosti a zručnosti, sledujem najnovšie trendy a snažím sa ich dopĺňať do mojich kytíc a aranžmánov. V mojom kvetinárstve ANAFIORI človek ulahodí nie len nosu, čuchovým bunkám, krásnou vôňou kvetov, ale i zraku, snažím sa predávať kvalitné Provence a Vintage darčekové predmety, ktoré ma tiež charakterizujú. Ale ako sa hovorí: „Stačí raz vidieť, ako viackrát čítať, počuť“...preto Vás pozývam do môjho kvetinového kráľovstva.

Teším sa na vás v mojom kamennom kvetinárstve ANAFIORI v Rimavskej Sobote na Železničnej 5, ako aj tu vo virtuálnom obchodíku, e-shope. Záver tohto predslovu by som ukončila jedným výstižným citátom od R.W. Emersona: “Zem sa smeje kvetmi“ ...tak sa pre náš krajší a veselší život s nimi smejme tiež :-)